inpink logo


  PriveKlanKosova

  HD
  5:14
  автор | дата 15.12.2018
  • 42417
  • 155
  • 38
  Проголосовало пользователей: 193
  Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.09.2018
  Ekskluzive: Tuna Sejdi pas hitit "Chonga" rrëfehet mbi veten, djalin, Patrisin teksa flet edhe për raportet me Robert Berishën dhe Nora Istrefin. Nuk mbet anash ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.10.2018
  Kallashi, e heshtur pas largimit nga Kobra City, rikthehet për 10 gjërat që si kemi ditur. STORY: VLORIJAN HALILI KAMERA: MIRAND KARAMANI MONTAZHI: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2012
  NOIZY KONCERT NE PRISHTINE - PRIVE KLAN KOSOVA Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2012
  60 SEKONDA INTERVISTE MEDA PRIVE KLAN KOSOVA Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2012
  Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2018
  Story: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2018
  Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.08.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.12.2012
  AKTRIMI VS MUZIKA - PRIVE KLAN KOSOVA Vizitoni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2018
  Story: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.10.2018
  Fjolla Morina pas projektit Fustani vjen në Prive në rrëfim për veten. STORY: ARTAN TELAKU KAMERA: MIRAND KARAMANI MONTAZHI: ARIANIT HALILI.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.11.2018
  Këngëtarja Adelina Tahiri rrëfehet për martesën me Serjoza Markov, raportin me vajzën 18 vjeçare të burrit, lindjen e djalit Jon dhe shumë gjëra të tjera. STORY: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.11.2018
  Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.12.2018
  Story: Vlorijan Halili Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2012
  Vizitoni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2018
  Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.01.2013
  NGJAJSHMERIA E FYTYRAVE PUBLIKE! - PRIVE KLAN KOSOVA Vizitoni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2018
  STORY: ARTAN TELAKU KAMERA: MIRAND KARAMANI MONTAZHI: ARIANIT HALILI.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2018
  Story: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2012
  Facebook:http://www.facebook.com/pages/Prive-KlanKosova/168680279851281 Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.06.2012
  SHQIPTARET EMOCIONOJNE KENGETAREN RITA ORA PRIVE KLAN KOSOVA Vizitoni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.06.2012
  SKUADRAT E ZEMRES TE VIP-VE - PRIVE KLAN KOSOVA Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.01.2013
  THUMBUESET KERCENOHEN NGA ESTRADA - PRIVE KLAN KOSOVA Vizitoni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2012
  Facebook:http://www.facebook.com/pages/Prive-KlanKosova/168680279851281 Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.09.2018
  Senzacioni i verës me hitet 'Fake', 'Columbiana', 'Shqipe', Tayna rrëfen Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят