inpink logo


  Nje

  HD
  1:4
  автор | дата 16.07.2019
  • 124
  • 5
  • 0
  Проголосовало пользователей: 5
  #rtvora Një 58 vjeçar humbi jetën dhe djali i tij mbeti i plagosur në Divjakë teksa ishin në ndjekje të hajdutëve që u kishin vjedhur bagëti. Ata udhëtonin me një makinë që për arsye të paqarta doli nga rruga. Ndërkohë një grua nga Berati u aksidentua për vdekje në Golem këtë mëngjes ku kishte mbërritur për pushime. Babë e bir u aksidentuan në Divjakë ndërsa po ndiqnin me makinë një grup grabitësish që u kishin vjedhur një lopë. Ata po udhëtonin me një makinë nëpër rrugët rurale të zonës, kur në vendin e quajtur "3 urat" në Çermë Sektor mjeti ka dalë nga rruga. Përplasja ka qenë e fortë. Për pasojë Agim Muça, 58 vjec, ndërroi jetë, ndërsa i biri mbeti i plagosur rëndë. I riu mori ndihmën e parë mjekësore në spitalin e Lushnjes ndërsa më pas është sjellë për trajtim të specializuar në Tiranë. Policia e Lushnjes ndërkohë tha se po punon për zbardhjen e dinamikës së aksidentit dhe njëherësh për identifikimin dhe arrestimin e autorëve të vjedhjes. Ndërkohë një grua nga Berati, u përplas për vdekje nga një makinë pranë mbikalimit të Golemit. Brunilda Shuti, me disa familjarë mësohet se kishin mbërritur për pushime në Kavajë, por u godit nga makina ndërsa po kalonte rrugën Policia ndaloi drejtuesin e mjetit, ndërsa po punon për sqarimin e rrethanave. Një tjetër aksident u shënua në Gjirokastër-Tepelenë, ku u përplasën dy makina, por fatmirësisht nuk pati të lënduar. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/tre-aksidente-ne-vend-dy-te-vdekur-dhe-nje-i-plagosur Follow Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3 For more content from click HERE www.oranews.tv Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2017
  dla mnie tylko NJE proszę ciebie NJE dla mnie tylko NJE nikomu nie powiem NJE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Kreu i Zjarrfikëses në Gramsh, Ilir Llapushi një ditë pas ngjarjes së rëndë në kanionin e Holtës ku u mbyt një 25-vjeçare nga Lushnja pasi ka rrëfyer të gjithë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Këto janë momentet e para të shpërthimit brenda argjendarisë në zonën e ish-Bllokut. Shumë persona të plagosur dhe të asfiksuar u raportuan rreth orës 13:15 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  rtvora Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e mesditës së sotme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, pranë rrugës 'Vaso Pasha'. Raportohet se ka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.04.2016
  http://pika.al Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork Taulanti kerkon nje moter Skenari: Nexhati Tafa & Xhanfise Keko Regjia: Xhanfise Keko.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.06.2019
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN ; Kronikë më e plotë: https://tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-38-sezoni-11/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Fatura e rëndë e taksave që qytetarët shqiptarë paguajnë për karburantet nuk po shkon më vetëm për të mbushur arkën e shtetit, por edhe në llogari private.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë, në kanionin e Holtës në Gramsh. Një grup turistësh, mes të cilëve edhe fëmijë, janë bllokuar brenda në kaionin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë sot në Koplik bashkë me ish-deputetë të zonës dhe kryetaren në detyrë të bashkisë së Shkodrës Voltana ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.02.2019
  Web: http://duatetebejtelumtur.top-channel.tv/ Facebook: https://www.facebook.com/tch.duatetebejtelumtur/ Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.07.2019
  https://www.instagram.com/zicotv https://www.facebook.com/zicotvOfficial http://www.zico.tv info@zico.tv #zicotv #martesa #prekese.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.11.2017
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka Music By Irkenc Hyka Lyrics By ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Kryeministri Edi Rama ka zbuluar çfarë është diskutuar në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Socialiste, të mbledhur mëngjesin e sotëm. Rama tha para ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.08.2017
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.08.2017
  ITS A BIT DIFFERENT,A BIT PERSONAL,ITS ABOUT RELATIONSHIP..RELATIONSHIP BETWEEN ME AND GOD. PERFORMED BY TIMMY TDAT AUDIO BY ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  tring #tringbuzeqesh #shohTring #myliving #brunildalahe #arjonmuca #livinghd Web: http://www.tring.al/ Youtube: https://www.youtube.com/user/TringDigitalTV ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Deri në vitin 2025, Staten Island i Nju Jorkut do të fortifikohet me një mur që shkon deri në 5.3 milje përgjatë bregdetit, një hap inxhinierik që synon të shmangë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2017
  ONIMA: http://onima.co https://fb.com/OnimaNetwork www.PIKA.al.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.03.2019
  I wrote this song from the outside looking in to others lives. I wrote it for the mother who's daughter got taken away from her. For the father who never gets to see ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  "A Show" nga Adi Krasta ne News24 - 15 korrik, 2019 Ish-ambasadori shqiptar në Britaninë e Madhe Mal Berisha i ftuar në studionin e emisionit “A show” duke ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Pesë persona janë plagosur mëngjesin e sotëm nga një aksident që ka ndodhur në Dervicjan të Gjirokastrës në orën 08:30. Një fuoristradë ka përfunduar disa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  rtvora Një person është hedhur nga kati i pestë i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme, në Tiranë. Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.07.2019
  NJE NATE E FRIKSHME NE LIQE !!! ( E RREZIKSHME ) Faleminderit qe shikuat videon tone dhe mos harroni te beni SUBSCRIBE si dhe na ndiqni edhe ne: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2019
  Ata janë një grup vullnetarësh, qytetarë të Sarandës që megjithse kanë krijuar jetën e tyre në qyetete të tjera të vendit por edhe përtej kufijve kanë vendosur të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  rtvora Nëntë persona janë arrestuar nga policia në zonën e Krujës për kultivim të bimëve narkotike. Mes tyre është edhe një efektiv, me detyrë Oficer i Patrullës ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip.
  • СКАЧАТЬ
  Ferocious.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2019
  Pesë persona janë plagosur mëngjesin e sotëm nga një aksident që ka ndodhur në Dervicjan të Gjirokastrës në orën 08:30. Një fuoristradë ka përfunduar disa ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят